5 потужних лекцій на TED, які має подивитися кожен, хто прагне успіху

#мотивація

Зібрали п’ять цікавих відеолекцій, які мотивують вас краще зрозуміти себе та рухатися вперед

Як зрозуміти, хто ви насправді

Що робить вас вами? Те, як ви уявляєте себе, чи те, як інші уявляють вас? Чи щось абсолютно інше? У цій промові Джуліан Баґґіні рухається від філософії до неврології, щоб дати несподівану відповідь.

Вчимося керувати часом

За словами психолога Філліпа Зімбардо, те, як ми сприймаємо час, впливає на усі наші рішення. І якщо навчитися правильно сприймати минуле, майбутнє і сьогодення, то можна досягти успіху в бізнесі та житті.

Я розповім вам про часову перспективу. Що ж це? Часова перспектива вивчає як люди, усі ми, поділяють потік свого життєвого досвіду на часові зони або категорії. Ви робите це автоматично і несвідомо. Ці параметри дуже різняться в залежності від культури, національності, характеру людини, соціального класу, рівня освіченості. 

Проблема в тому, що можна стати упередженими, тому що ми занадто часто застосовуємо одні категорії і зовсім не використовуємо інші.

Найголовніше, що багато з життєвих загадок можна розв’язати, зрозумівши свою часову перспективу і перспективу оточуючих, –  говорить Зімбардо

Як почати мислити креативно

Як до людей приходять геніальні ідеї? У чому секрет геніїв і чи є він взагалі? 

Психолог Адам Грант вивчає оригінальних людей — тих, хто не тільки генерує ідеї, але і втілює їх у життя. У цьому відео ви дізнаєтеся про несподівані звички та манери сприйняття креативних і оригінальних людей. Зокрема, відсутність страждання від поразок.

Уміння бути впевненим в собі

А ви знаєте, що впевнені люди можуть досягати успіху навіть не за рахунок своїх знань чи підготовки, а завдяки своїй можливості передавати впевненість іншим? Тому це занадто цінний навик, щоб його не отримати.

 А що саме для цього слід робити – дивіться у цьому ролику.

Як триматися на плаву, незалежно від результатів

Елізабет Ґілберт була колись «неопублікованою офіціанткою», спустошеною кількістю листів з відмовами. І раптом, перебуваючи на піку успіху книги «Їсти. Молитися. Кохати», вона виявляє в собі чітку ідентифікацію із собою колишньою.

Із прекрасною проникливістю Ґілберт розповідає, чому успіх може бути настільки ж дезорієнтуючим, як і невдача, і радить простий, і водночас важкий, спосіб триматися на плаву, незалежно від результатів.

 

Поділіться корисною інформацією з друзями: