ТОП кращих телевізорів Smart TV PROMOTED

#реклама

Жодна людина не може собі уявити життя без телевізора. Завдяки останнім технологіям з’явилися пристрої з функцією Smart TV, що дозволяє дивитися фільми онлайн, грати в ігри та багато іншого

ТОП кращих телевізорів Smart TV

Перейшовши за посиланням https://eldorado.ua/led/c1038962/10564=15592/ можна підібрати для себе варіант під стать будь-якого бюджету.

HISENSE 32N2170HW

Бюджетний варіант зі стильним оформленням. Є вбудований тюнер для цифрового ТБ. Діагональ 32 дюйма, тому розширення HD цілком виправдано. Операційна система Android, тому для багатьох користувачів управління буде вельми звичним.

Серед основних переваг:

  • демократична вартість
  • привабливий дизайн
  • робота smart TV на платформі Android
  • роз’єми розташовані зручно
  • є опція батьківського контролю

Однак бюджетна модель не позбавлена своїх нюансів. Звук залишається недопрацьованим, що не підійде для професійних цінителів, а якість зображення залишається максимум на HD. Такий телевізор відмінно підійде для кухні. Але подібні недоліки з лишком покриваються низькою ціною.

Xiaomi Mi TV 4A 32

Телевізор в 32 дюйма користується особливою популярністю завдяки опції захисту зору, де рівень яскравості підбирається в автоматичному режимі. Технології Dolby Audio і DTS-HD забезпечують якісне звучання.

Запити обробляються в кілька разів швидше, оскільки використовується трьохканальна система. Встановлено Android з фірмовим оформленням MIUI. Серед основних переваг можна виділити наступні аспекти:

  • вдосконалені технології управління, включаючи роботу інших приладів від виробника
  • високий прийом Wi-Fi
  • smart TV працює швидко
  • оптимальна ціна

Однак є кілька незручність. В першу чергу при включенні вітання йде на китайській мові. Доводиться витрачати багато часу на налаштування.

Samsung UE32M5500AUXUA

У виробника 32-х дюймовий телевізор заявлений як стандартний Smart TV, що відноситься до бюджетної категорії. Роздільна здатність FULL HD з високою деталізацією об’єктів. Власна розроблена операційна система Tizen працює набагато ефективніше пристроїв від конкурентів. У комплекті обов’язково йде пульт дистанційного керування. Є опція Smart View, за допомогою якої можна підключити смартфон або інший гаджет для управління телевізором.

Однак такий телевізор пропонується за досить високою вартістю.

Поділіться корисною інформацією з друзями: