Які додаткові моменти впливають на вартість ліжка? Пояснює Barin House PROMOTED

#реклама

Спальня — це одна з найбільш закритих кімнат в будинку. Але це зовсім не означає, що на її облаштуванні потрібно економити. Особливо це стосується ліжка. Ви ж збираєтеся користуватися мебеллю кожен день протягом багатьох років. Тому вона повинна бути бездоганною. 

Так давайте разом розберемося, як вибрати меблі і від яких чинників залежить вартість ліжка. Поради інтернет-магазину Barin House якраз допоможуть в цьому.

Як вибрати ідеальне спальне місце?

Сучасний ринок так і рясніє різними пропозиціями. І як тут можна щось знайти. Але все легко. Просто потрібно знати основні моменти. Але нині говоритимемо не про традиційні критерії вибору. Йтиметься про те, що ж може вплинути на більш високу вартість меблів і чи варто на це звертати увагу.

Додаткові можливості спального ложа

Деяких цей критерій дивує. Адже у ліжку одна важлива функція — забезпечити комфортний сон. Воно то так. Ось тільки багато користувачів хотіли б мати багатофункціональну мебель. Так чому б тут не організувати ще систему зберігання. А так простір під спальним місцем буде просто припадати пилом. Виділяють кілька варіантів.

З підйомним механізмом вважається найпростішим. Щоб дістатися до ящика, потрібно підняти матрац. А це не особливо зручно робити, особливо кожен день.
Ящики на коліщатках або доводчиках більш зручні. Їх може бути 2 або навіть 4. Все залежить від вас. Якщо обираєте такий варіант, переконайтеся, що в майбутньому ящики не стануть дряпати підлогу.

Форма ложа

Коло, овал, серце, хвиля, кокон або зигзаг — це найпоширеніші варіанти. Природно такі речі роблять на замовлення, що значно підвищує вартість. Зрозуміло, що в такому випадку і потрібно шукати відповідний матрац, що теж трохи ускладнює життя.

Наявність матраца відразу в комплекті

Якщо порівнювати вартість ліжка і цілого комплекту, то другий варіант дорожче. Але є один нюанс: ці вироби окремо обійдуться набагато дорожче. Плюс до всього буває складно відразу знайти підходящий варіант. Особливо це стосується нестандартних конструкцій.

Наявність різних предметів декору

Балдахін, світлодіодне підсвічування — все це додає ліжку оригінальності, але і значно збільшує його вартість. Хоча це далеко не все, що можуть використовувати виробники для декору. Чим оригінальніше ложе, тим вище його ціна.

Вибираючи ліжко, ви повинні бути максимально обережними. Адже мебель одночасно повинна бути практичною, зручною і красивою, і зовсім не потрібно жертвувати одним пунктом на користь іншого. Ви повинні підібрати такий варіант, який з’єднає в собі ці компоненти і обійдеться не так і дорого.

Разом з інтернет-магазином Barin House завжди вдасться підібрати ідеальний варіант. Приємних вам сновидінь на зручному та красивому ліжку.

Поділіться корисною інформацією з друзями: