Як вибрати надійну клінінгову компанію: добірка столичних сервісів

#огляд

Знайшли 5 клінінгових компаній Києва, які, на нашу думку, відрізняються від багатьох інших цікавими пропозиціями і послугами для бізнесу

COMFORT HOUSE

Ми починаємо нашу добірку з цієї компанії не дарма. За 8 років роботи на ринку ця клінінгова компанія стала однією з найпопулярніших і зарекомендувала себе як надійний партнер для українського бізнесу. Серед постійних клієнтів COMFORT HOUSE – ООН, посольства США, Білорусі, Туреччини, а також готель Хілтон у Києві, Кадор груп, Мерседес, Юбисофт, ОLХ, Розетка і багато інших.

Однією з головних переваг COMFORT HOUSE є те, що фахівці компанії беруть на себе весь сервіс по клієнту:

 • щоденний контроль роботи персоналу клінінгової компанії (24/7)
 • закупівля хімії та інвентарю
 • підбір персоналу
 • господарські витрати
 • своєчасна доставка витратних матеріалів

Крім цього, роки роботи допомогли знайти COMFORT HOUSE оптимальні рішення по закупівлях миючих засобів та витратних матеріалів за найвигіднішими цінами, а це дозволяє будувати більш гнучку і вигідну клієнту цінову політику. Тут запевняють, що клієнт економить до 40% відсотків (!) на всіх цих, здавалося б, дрібницях.

На відміну від більшості інших клінінгових компаній, діяльність COMFORT HOUSE застрахована. Це означає, що компанія несе повну матеріальну відповідальність перед клієнтом. А ще відносини з клієнтом тут фіксуються договором, що саме по собі вже є гарантією якісного обслуговування і відповідальності. Звідси і можливість працювати з усіма видами оплат, адже найчастіше корпоративні клієнти платять за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Додатковою зручністю для клієнта також є можливість отримати послугу з відстрочкою оплати або оплати по факту отримання послуги (пост оплата).

Цікаві акції та постійна система знижок – ще одна перевага COMFORT HOUSE. Тут діє програма лояльності для власників офісів і директорів – вони отримують сертифікати номіналом 100 або 200 доларів на свої персональні послуги. Для фізичних осіб діють знижкові карти і накопичувальна система. А порекомендувавши компанію другу, кожен клієнт отримує кешбек у вигляді бонусу – 500 грн.

Але і це ще не все. В COMFORT HOUSE нам розповіли, що до кінця року компанія планує запустити акції спеціально для корпоративних клієнтів. Так, при підписанні контрактів на обслуговування офісу на рік клієнт 2 рази на рік буде отримувати безкоштовну мийку вікон і хімчистку ковроліну і меблів.

Уборка 24

Ті, хто хоч раз користувався послугами цієї клінінгової компанії, запевняють, що головні її переваги – це швидкість роботи і досвідчений персонал, який готовий справлятися з найскладнішими завданнями. За 5 років роботи на ринку послугами «Уборка 24» скористалося понад 10 000 клієнтів.

Тут запевняють, що 8 із 10 замовників стають постійними клієнтами компанії.

Я твердо впевнений, що найцінніший ресурс, яким ми володіємо – це наш час. І немає сенсу витрачати його на побутові рутинні завдання, які можна делегувати, – переконаний директор сервісу Роман Оболончик

Прибирання комерційних приміщень – один із ключових напрямків діяльності цієї клінінгової компанії. Серед іншого – прибирання офісів і бізнес-центрів, спортклубів, магазинів, готелів і хостелів, складських приміщень.

За словами тих, хто користується послугами компанії, її переваги – це індивідуальний підхід до клієнта, використання екологічно чистої хімії, а також те, що послуги з клінінгу «Уборка 24» надає цілодобово. Крім цього, компанія надає гарантію на всі свої послуги і пропонує постійним замовникам цікаві акції і приємні знижки.

Серед постійних клієнтів цієї клінінгової компанії – канал «1+1», Prom.ua, Інтертелеком, Макдональдс, Rabota.ua, Mafia і багато інших.

Осеаn Cleaning

Незважаючи на те, що компанія представлена на ринку трохи більше 4 років, за цей час вона вже стала однією з найпопулярніших.

Ті, хто користувався послугами Ocean Cleaning, відзначають кілька її основних переваг.

По-перше, це велика команда висококласних фахівців, яка може швидко і якісно впоратися з прибиранням на великих промислових об’єктах. Так, мобільна бригада Ocean Cleaning складається з 25 (!) осіб, які постійно проходять навчання і застосовують у своїй роботі кращі міжнародні методики.

По-друге, це оперативність. Бригада готова виїхати протягом 3-х годин після заявки.

Але найголовніше, відзначають клієнти Ocean Cleaning, тут розуміють, що кожне промислове приміщення має свою специфіку. Тому для мобільної бригади, яка обслуговує конкретний об’єкт, завжди розробляється спеціальна карта прибирання.

До речі, клінери Ocean Cleaning працюють і в нічний час.

Не дивно, що послуги цієї клінінгової компанії дуже використовують представниками бізнесу. Постійні клієнти Ocean Cleaning – КЮЗ, Київстар, ПУМБ, Tsarsky, Посольство Німеччини в Україні та багато інших.

Master House

Клієнти Master House запевняють: на відміну від багатьох інших клінінгових компаній тут можна отримати якісні послуги за низькими цінами. Крім цього, працюючи індивідуально з кожним клієнтом, фахівці Master House враховують всі смаки і побажання, що дозволяє отримати очікуваний результат за найкоротші терміни.

Ще одна перевага цієї клінінгової компанії – широкий перелік послуг.

Так, тут надають:

 • експрес прибирання офісів, котеджів, магазинів
 • комплексне прибирання територій
 • прасування, прання
 • чистку мармуру, димоходів
 • дезінфекцію приміщень і т. д.

Це далеко не всі відмінності Master House від подібних компаній. Наприклад, тут пропонують безкоштовний виїзд фахівця-технолога на об’єкт з метою визначення рівня складності робіт, кількості робочої сили і необхідних хімічних засобів для якісного прибирання всього приміщення в цілому.

За 17 років роботи на ринку постійними клієнтами Master House стали: АТБ, Брусничка, Gap, Antonio Biaggi, Moyo, Інтертоп і багато інших відомих брендів.

Clean & Fix

Бутіки в торгових центрах, медичні установи, спортзали, торгові майданчики, стартапи, муніципальні та мультифункціональні офіси – ця клінінгова компанія працює у всіх сферах бізнесу. Її постійні клієнти запевняють: широкий спектр послуг, фіксовані ціни і особливий підхід до підбору персоналу зробив цю компанію одну з найпопулярніших.

Тепер детальніше.

Тут встановлена фіксована вартість прибирання 1 кв. м – 17 грн. Точну вартість замовник може самостійно прорахувати на сайті компанії в калькуляторі. Не потрібно чекати огляду приміщення, ціна не зміниться.

Сьогодні компанія надає такі послуги для бізнесу, як:

 • комплексне прибирання приміщень
 • миття вікон і вітрин
 • миття фасадів
 • промисловий альпінізм
 • хімчистка килимів і м’яких меблів
 • прибирання територій та багато іншого

Клінерів, які приходять на роботу в Clean & Fix, навчають, а також на відміну від інших компаній в обов’язковому порядку перевіряють на поліграфі. Таким чином, тут дбають про те, щоб клієнти мали справу тільки з порядними людьми, а також гарантують безпеку їх особистої інформації.

Окремо слід сказати про внутрішній контроль якості надання послуг. Кожне прибирання закінчується перевіркою виконаної роботи за 50 (!) пунктами. Клінер проводить обхід об’єкта і зазначає виконання кожного пункту, щоб нічого не було випадково забуто або пропущено.

Крім цього, в Clean & Fix діє постійна система знижок. Так, при замовленні відразу декількох прибирань, замовник отримує знижку до 25%.

Вибрати надійну клінінгову компанію – справа нелегка. Тим більше, коли справа стосується бізнесу. Досвід, позитивні відгуки і репутація – основні якості, що визначають професіоналів. Тому передусім орієнтуйтеся на них. І нехай у вашому офісі і будинку завжди буде чисто 🙂

 

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *