Президент не підписав закон про віртуальні активи

#новини

Президент України Володимир Зеленський повернув до парламенту закон «Про віртуальні активи», прийнятий Верховною Радою у вересні.

Як відомо, закон пропонував здійснювати державне регулювання ринку віртуальних активів різними державними органами залежно від виду віртуальних активів, у тому числі шляхом створення нового центрального органу виконавчої влади. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня опублікування цього закону доручалося створити центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері обороту віртуальних активів.

У своїх пропозиціях Президент зазначив, що створення нового центрального органу виконавчої влади потребуватиме значних видатків з Державного бюджету України, джерела покриття яких не визначені.

«Ураховуючи наведене, регулювання діяльності із залучення коштів та здійснення інвестицій, зокрема питань, пов’язаних із регулюванням діяльності учасників ринку віртуальних активів та емісії віртуальних активів, мають бути  віднесені до компетенції вже функціонуючих в Україні фінансових регуляторів, а саме: Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національного банку України», – зазначив він.

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *