Аптеку АНЦ атакували хакери і вимагають викуп

#новини

Керівництво компанії заявило, що не збирається йти на угоду із зловмисниками. Збитки мережі за 4 дні атаки досягли 83 млн грн.

Аптечна мережа АНЦ зазнала атаки хакерів. Як повідомляє прес-служба компанії, наразі інформаційну систему мережі зламано, а зловмисники вимагають викуп за відновлення доступу до неї. Сума викупу не повідомляється, однак зазначається, що вона названа у біткоїнах.

Тим часом, як заявляють у АНЦ, збитки мережі за 4 дні атаки вже сягнули 83 млн грн. Технічні фахівці компанії намагаються відновити роботу системи захисту, але поки що їм це не вдається.

За словами генерального директора мережі Миколи Щербини, зараз аптеки продають ліки у точках продажу, але система замовлень на сайті не працює. За підрахунками кампанії, їхні запаси ліків розраховані лише на 7 днів.

“Нам дуже шкода, але зараз сервіс інтернет-замовлень не доступний. Ми працюємо не покладаючи рук, щоб виправити ситуацію і повідомимо вам про відновлення роботи в нашому Viber боті. З нас подвійні бонуси в якості вибачення за замовлення в боті, коли все буде працювати “, – таке повідомлення знаходиться на сайті аптеки.

Розслідування проводить Кіберполіція.

Автор:

Биография:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *