Пройдисвіти, що вивели з «Черкасиобленерго» мільйони, рвуться до влади?

#резонанс

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією в Черкасах, де одне з найбільших підприємств –  «Черкасиобленерго» – опинилося під прицілом політичних рейдерів та правоохоронців, які, найвірогідніше, виконують замовлення зацікавлених політичних діячів

У попередніх матеріалах ми розповідали, що наразі підприємство знаходиться на межі банкрутства. Усе вказує на те, що сталося це через брудні схеми колишньої керманички обленерго Світлани Кузьмінської. Найвірогідніше, що ці кошти вона роздеребанила зі своїм співмешканцем, власником компанії «Енергомережа» Дмитром Крючковим та «кураторами» з вищих ешелонів влади. Кінцевою метою ділків було довести підприємство до банкрутства, щоб їхні політичні покровителі придбали його в держави за безцінь.

На щастя, планам одіозних посіпак збутися не судилося. Трудовий колектив вимученого «Черкасиобленерго» та його нове керівництво змогли згуртуватися та не дали підприємству занепасти.

Але після того, як новий керівник «Черкасиобленерго» Олег Самчук перезавантажив роботу підприємства та домовився з ПАТ «Азот» про реструктуризацію боргу, Кузьмінська активізувалася та намагається повернути собі крісло керманички будь-якими методами. І, схоже, головною маріонеткою, яка з радістю погодилася підіграти їй, виявилася антикорупційна прокуратура, яка нещодавно відкрила справу проти Олега Самчука за абсурдними звинуваченнями.

У всій цій історії найбільше дивує те, що нікому немає діла до тих, хто вивів з підприємства мільйони і намагається його наразі знищити. Не дивлячись на колосальні суми, які були вкрадені, та суспільний резонанс, ці особи досі перебувають на волі, продовжують втілювати свої оборудки та давати вказівки правоохоронцям.

Крючков, надавши покази проти екс-президента Петра Порошенка та Ігоря Кононенка, сплатив лише 7 млн гривень застави і спокійно поїхав відпочивати на курорти Німеччини. А головна фігурнатка справи Світлана Кузьмінська успішно будує свою політичну кар’єру – наразі балотується в депутати Черкаської області від «Батьківщини». А чи знають її «колеги» по мандату, що проти неї відкрито купу кримінальних справ, які досі начебто розслідуються?

Так, з відкритих джерел ми дізналися про мінімум пять (!) відкритих проваджень з обвинувальними актами проти Кузьмінської. Незаконне привласнення коштів у великих розмірах, зловживання службовим становищем, шахрайство, фальсифікація документів – це лише частина того, що за інформацією з різних джерел зараз інкримінують Кузьмінській. Але не дивлячись на це, вона впевнено мітить в депутатське крісло і, схоже, нікого не хвилює «кримінальний багаж» та сотні обіднілих сімей за її спиною. Та й кого це має хвилювати? Політичних діячів епохи Порошенка, які досі диктують свої «правила гри» та дають вказівки державним структурам?

Якщо депутати – це обличчя держави, то хочеться запитати в нової влади – чи влаштовують вас такі обличчя? Кузьмінські, Крючкови, Порошенки, які ніяк не втамують свої «фінансові апетити» і найкращі підприємства країни розбирають по цеглинам?

Сумно буде, якщо Верховна рада так і залишиться храмом для шахраїв і грабіжників, де всі вони можуть завжди знайти притулок та, прикриваючись законом, й надалі реалізовувати свої кримінальні таланти.

Далі буде…

Поділіться корисною інформацією з друзями: