Світлану Кузьмінську судитимуть в Черкасах

#розслідування

Раніше ми писали, що героїня гучного скандалу навколо ПАТ «Черкасиобленерго» Світлана Кузьмінська будь-якими методами намагалася уникнути судового засідання, що мало відбутися в Придніпровському районному суді.

Привід ховатися від правосуддя в неї був, адже за попередньою інформацією, разом із своїми політичними покровителями Кузьмінська за часи свого керування обленерго вивела з нього понад 2 мільярдів гривень!

Ми розповідали, що першого разу, 5 липня, свою неявку до суду Кузьмінська обґрунтувала підозрілим лікарняним, незрозуміло де і ким виданим. Друга спроба провести судове засідання, 22 липня, теж виявилася невдалою, адже не з’явився адвокат обвинуваченої. Судді знову перенесли слухання, а Кузьмінську попередили, що у випадку неявки адвоката 27 липня, суд звернеться до Центру безоплатної правової допомоги для надання обвинуваченій іншого захисника.

Після цього радісна Кузьмінська, мало не пританцьовуючи, вийшла із приміщення суду. А ошукані люди більше не могли втримати своє розчарування та обурення, тому вигукували їй вслід, що не дадуть пройдисвітці уникнути покарання.

І, схоже, наполегливість та віра ошуканих робітників «Черкасиобленерго» в перемогу дали свої плоди. Ми дізналися, що днями, 27 липня, слухання по справі Кузьмінської нарешті відбулося. І дуже схоже, що незабаром спритниця, яку тисячі громадян вважають «зрадницею» та «нахабною злодійкою», відповість за свої діяння перед законом.

Судді встановили, що сторона обвинувачення достатньо підготувалася, щоб справа розглядалася в суді. Тож Кузьмінську судитимуть.

Ошукані люди сподіваються, що вже незабаром Світлана Кузьмінська відповість за зруйновані життя та сподівання тих, хто їй вірив. Водночас громадяни нагадують, що вона здійснювала свої оборудки не сама, а разом зі своїм приятелем Дмитром Крючковим та зацікавленими політичними діячами. Тож перед законом мають відповісти усі, хто довів одне з найбільших підприємств регіону до краху.

Ми будемо слідкувати за розвитком подій. Тож далі буде.

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *