UkraineInvest отримав заявок на два мільярди доларів від потенційних інвесторів

#новини

На зустрічі з з представниками польських та українських інвесторів виконавчий директор UkraineInvest повідомив, що офіс отримав 27 заявок, серед яких бачить 7-8 пріоритетних

Офіс із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) отримав 27 заявок на інвестпроекти. Загальна сума заявок становить понад 2 млрд доларів, повідомив виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач на зустрічі з представниками польських та українських інвесторів. Зустріч стосувалася інвестиційного клімату в Україні у 2021 році та планів на 2022 рік.

За його словами, 7-8 із отриманих заявок обсягом 500 млн доларів можуть бути подані до Мінекономіки. «UkraineInvest докладає максимум зусиль, аби до кінця цього року запустити їх», – зазначив виконавчий директор. Він розповів, що проекти стосуються, зокрема, видобувної промисловості, машинобудування і логістики.

Як відомо, завдання Офісу із залучення та підтримки інвестицій – пошук зовнішніх та внутрішніх інвесторів в Україну та їхній супровід у відповідності із законом «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями».

Автор:

Биография: Te te

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *